Świece woskowe – prawdziwy cud natury i magia oddziaływania 

Świece woskowe to produkt ze wszech miar niezwykły. Świeczki, jakie znamy i od lat zapalamy przy okazji rozmaitych wydarzeń, to w rzeczywistości niezwykły dar natury, dzieło samych pszczół, tworzone z miłości do życia. Wosk pszczeli, z którego tworzymy świece miodowe, pochodzi z naszej familijnej pasieki, od rodzin zamieszkałych u nas pszczół i jest produktem całkowicie naturalnym, czystym i nieskażonym domieszkami. To kwintesencja zdrowia i biologicznej sterylności – produkowany jest przez owady do budowy plastrów miodu, w których przechowywany będzie nektar, miód, pyłek kwiatowy, a młode pszczółki będą wzrastać i rozwijać się w bezpiecznym środowisku. Owady ze szczególnym pietyzmem dbają, by miejsce, które posłuży za inkubator do wychowu młodych oraz spiżarnia na ważne zapasy, było czyste i jak najlepszej jakości. A my dbamy, by świece woskowe, które z tego budulca stworzymy, były równie doskonałe, nieskazitelne i wolne od zanieczyszczeń. 

 

Świece woskowe – kojące doznania i moc zdrowia w Twoim domu

Ceremoniał palenia świec w domu łagodzi stres i napięcie, sprzyja ukojeniu nerwów. Nasze świece woskowe idealnie nadają się do tego, by z ich palenia uczynić stały domowy rytuał. Są bowiem w stu procentach zdrowe i naturalne, palą się jasnym, miłym dla oka płomieniem tworzącym przyjazną, miękką poświatę, nie kopcą i nie emitują żadnych szkodliwych substancji dla organizmu człowieka i zwierząt. Świeczki wykonane z wosku, który stanowił miejsce do przechowywania miodu, dodatkowo pięknie pachną, wypełniając pomieszczenie słodkimi woniami. Nasze świece miodowe to nie tylko ozdoba i miły zapach, ale i szereg właściwości korzystnych dla zdrowia. Rozpylone w powietrzu podczas spalania cenne składniki mają lecznicze właściwości: zmniejszają dolegliwości oddechowe, łagodzą alergie, stany zapalne zatok, katar sienny i astmę, poprawiają kondycję psychofizyczną i ułatwiają zasypianie i nocny wypoczynek. Dodatkowo wypełniają naszą domową mikrosferę jonami neutralizującymi szkodliwą aurę (wytwarzaną przez urządzenia elektryczne) i oczyszczają powietrze z pleśni, wirusów, pyłu i kurzu. 

 

Piękne świece woskowe o kojących, słodkich i orzeźwiających aromatach

W naszym sklepie znajdziesz prześliczne świece woskowe w czarownych słoiczkach – piękną ozdobę każdego domu i gwarancję odżywczych właściwości. By móc w całości czerpać z korzyści z działania świec, wybieraj tylko te wykonane z wysokiej jakości wosku pszczelego, pochodzące z zaufanych pasiek, takich jak nasze rodzinne przedsiębiorstwo. Dodatki olejków zapachowych, jakimi wzbogaciliśmy wybrane produkty, sprawią, że dodatkowo Twój dom wypełnią wymarzone zapachy, które pozwolą odprężyć się, orzeźwić zmysły czy zatopić w słodkiej, kojącej nucie. Przydadzą się świetnie podczas relaksu, snu, kąpieli, jogi czy medytacji.    

 

Jakie korzyści niosą świecie woskowe?

Miód nie jest jedynym produktem wytwarzanym przez pszczoły. W ulach powstaje również wosk pszczeli, którego nie da się wyprodukować sztucznie. Wytwarza się z niego różne produkty, w tym naturalne świece zapachowe. Odznaczają się właściwościami, dzięki którym rozpoznasz je niedługo po zapaleniu. Świece z wosku pszczelego spalają się bezdymowo i wypełniają pomieszczenie cudownym subtelnym zapachem miodu. Mało tego! Są bardzo korzystne dla zdrowia. Nawet mała świeca z wosku pszczelego wydziela ujemne jony, które oczyszczają powietrze oraz łagodzą dolegliwości układu oddechowego i wynikające z alergii. Ponadto świece z naturalnego wosku poprawiają wydolność organizmu, stabilizują ciśnienie i neutralizują promieniowanie ze sprzętu elektronicznego, którego mamy w domach coraz więcej.

Jakie świece z wosku pszczelego znajdziesz w firmie Krupiec?

Warto wiedzieć, że świece z naturalnego wosku nie tylko wprowadzają do pomieszczenia delikatny miodowy aromat, ale również likwidują zapach dymu tytoniowego. Jeśli spodoba Ci się niesiony przez nie efekt i zechcesz przetestować inne naturalne świece zapachowe, w sklepie firmy Krupiec znajdziesz także świece woskowe aromatyzowane. Oferujemy np. wersje: świeżą – z cytrusami, morską – łączącą bryzę i żywicę, leśną, kwiatowe – różaną bądź lawendową. Sprzedajemy świece z wosku pszczelego, który pochodzi z polskiej pasieki. Świece także produkowane są w Polsce, i to ręcznie. Każda świeca z wosku pszczelego zawiera bawełniany, bezołowiowy knot i odznacza się hermetycznym wieczkiem. Możesz liczyć na nawet trzydzieści godzin aromatycznego spalania i towarzyszącego mu relaksu.

Czym są świeczki z wosku pszczelego typu "tealight"?

W naszym sklepie znajdziesz klasyczne świece z naturalnego wosku liczące ok. 7 cm, ale również małe świeczki z wosku pszczelego. Te drugie to przedstawicielki formy "tealight", w Polsce znanej pod nazwą podgrzewacze. Zamówisz je w komplecie – od ośmiu do nawet osiemdziesięciu sztuk. Mogą zostać wykorzystane np. jako wkład do głębokiego świecznika lub świecznika-domku. Naturalne świece zapachowe zostały wykonane ręcznie w stu procentach z wosku pszczelego z polskiej pasieki. Nie kopcą, dają stabilny i mocny płomień, a do tego ślicznie pachną. Przemienią Twój dom w pasiekę. Podobnie do wcześniej opisanych świec z wosku pszczelego jonizują powietrze. Przysługują się w chorobach układu oddechowego, poprawiają samopoczucie, wyciszają.

Naturalne świece zapachowe dla siebie i na prezent

Chcesz poprawić samopoczucie swoje i domowników? Zależy Ci na wprowadzeniu do domu romantycznej i ciepłej atmosfery? Lekarz zalecił Ci aromaterapię? A może szukasz doskonałego, wartościowego prezentu dla bliskiej osoby? Świece z naturalnego wosku stanowią odpowiedź na każde z wymienionych pytań. Są naturalne, schludne, eleganckie i mają prosty, klasyczny design. Mogą pachnieć po prostu miodowo lub oferować dodatkowe nuty, chociażby lasu czy łąki. Niepozorne świeczki z wosku pszczelego przenoszą w myślach do bajecznych miejsc, w których osobę poddającą się ich działaniu czekają odprężenie i wypoczynek. By udać się w tę zmysłową podróż i zwiedzać miodowe krainy przez kilka dni – łącznie trzydzieści godzin – wystarczy zamówić świece woskowe z pasieki Krupiec. Znajdź ulubione i daj się oczarować!