#zerowaste

Co znaczy #zerowaste w przypadku naszej działalności?

Nie jest to puste hasło! Od zawsze jako świadomi konsumenci a obecnie świadomi pszczelarze, przedsiębiorcy staramy się aby nasza działalność (ta uboczna) miała jak najmniej szkodliwy wpływ na środowisko!

Jako konsument możesz wybrać sam opcje dostawy. Niestety nie wszyscy byli zadowoleni gdy dostali towar zapakowany w materiały w recyklingu i posypały się niekorzystne komentarze, dlatego też dostawa zero waste jest jedną z opcji do wyboru dla świadomego konsumenta. Oby jak najwięcej takich wyborów!

Zawsze był i będzie to ważny aspekt w tym co robimy.

Hasła mają to do siebie że są chwytliwe i populistyczne wiec wyszczególnimy konkretnie rzeczy które wprowadziliśmy w naszej firmie przy okazji funkcjonowania sklepu internetowego:

 

1) Wszystkie wysyłki jakie realizujemy pakujemy w papier z recyklingu. 

2) Wypełnienia i zabezpieczenia towaru w paczkach pochodzą z makulatury z niszczarki.

3) Kartony pochodzą z surowców wtórnych. 

4) Słoiki są wyłącznie szklane. 

5) Zdobienia jutowe są z odzysku. 

 

Drodzy klienci! Niektóre rzeczy takie jak etykiety na produktach muszą spełniać określone parametry bo inaczej nie da się prowadzić działalności gospodarczej... Zatem nie hejtujmy tego czego nie da się ominąć a doceńmy to co jest na plus, bo idąc tym tokiem rozumowania przyczepić można się nawet do zbędnego... paragonu;) 

A wszyscy wiemy jaki jest niezbędny ;) 

 

Pozdrawiamy wszystkich myślących podobnie! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl