SŁODKIE UPOMINKI na WALENTYNKI -14% z kodem LOVE14

Kawa smakowa ORZECH LASKOWY 200g mielona

Dostępność: brak towaru
Cena: 29,90 zł 29.90
ilość - szt. +

towar niedostępny

Opis

Ponadprzeciętna przyjemność z kawą orzechową

Zaskocz swoje zmysły niebanalnym doświadczeniem! Nasza Mielona Kawa Orzech Laskowy to prawdziwe bogactwo smaków. Zapewniamy najwyższą jakość dzięki wykorzystaniu 100% ziaren Arabica z Brazylii.

Świeżość mielenia na bieżąco - wszystko to gwarantuje niezapomniane chwile przy filiżance naszej kawy 

Przekonaj się, jak ten produkt może stać się wyjątkowym elementem Twojego dnia. Poczuj, jak aromat orzecha laskowego otula Twoje zmysły, sprawiając, że każdy łyk jest prawdziwą ucztą. Daj sobie chwilę luksusu, który zasługujesz.

A do tego, nasza szybka dostawa sprawi, że już niebawem będziesz mógł cieszyć się wyjątkowym smakiem naszej kawy. Zadbaj o swoje doznania smakowe już teraz! 

  •  Waga: 200g
  •  Smak: ORZECH LASKOWY
  •  Rodzaj: 100% Arabica 
  •  Odmiana: Mundo Novo
  •  Kraj pochodzenia: Brazylia
  •  Rodzaj: Mielona
  •  Rodzaj palenia: Średnio palona
  •  Składniki: Kawa świeżo mielona 98%, aromat spożywczy 2%
  •  Rozmiar 12x7x20cm

 

Nasza kawa - różne sposoby parzenia

Nasza kawa jest na tyle uniwersalna i wyrazista, że doskonale komponuje się z różnymi metodami parzenia. Dla osiągnięcia optymalnego smaku i aromatu, zalecamy następujące metody parzenia:

  1. Metoda Drip (Filtr)
  2. Metoda French Press (Kawiarka tłokowa)
  3. Eskspres ciśnieniowy
  4. Metoda AeroPress
  5. Metoda Moka Pot (Kawiarka)
  6. Ekspres przelewowy

Odkryj pełnię smaku naszej kawy, eksperymentując z różnymi technikami parzenia. Każda z tych metod wydobędzie z naszej kawy unikalne nuty smakowe, dostosowane do Twoich preferencji.

Jak zapakowane są nasze kawy?

Każda kawa zapakowana jest w opakowanie które pozwala zachować aromaty oraz świeżość:

  • Wentyl: umożliwia uwalnianie dwutlenku węgla, który jest naturalnie emitowany przez świeżo palone ziarna kawy
  • Zapięcie "zip": dzieki temu rozwiązniu możemy wieloktronie zamykać i otwierać kawę bez obawy o stratę świeżości.
  • Łatwe otwieranie: Dzięki paskowi można szybko i wygodnie otworzyć opakowanie bez konieczności używania noża lub innych narzędzi.
Inni klienci kupili również
Kawa smakowa WIŚNIA 200g mielona
Kawa smakowa WIŚNIA 200g mielona
29,90 zł 29,90 zł
szt.
Kawa smakowa KOKOS 200g mielona
Kawa smakowa KOKOS 200g mielona
29,90 zł 29,90 zł
szt.
Cytrynka w zalewie  z miodem 220g
Cytrynka w zalewie z miodem 220g
15,90 zł 15,90 zł
szt.
Syrop z pigwowca japońskiego na miodzie 230ml
Syrop z pigwowca japońskiego na miodzie 230ml
28,90 zł 28,90 zł
szt.
Syrop z czarnego bzu i cytryny na miodzie 230ml
Syrop z czarnego bzu i cytryny na miodzie 230ml
28,90 zł 28,90 zł
szt.
Cytrynka w zalewie z malinami 220g
Cytrynka w zalewie z malinami 220g
15,90 zł 15,90 zł
szt.
do góry
Szablon i wdrożenie ecommercy.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium